Transporterio juostos

Tam, kad vystyti verslą ir sėkmingai plėsti gamybą, kažkurioms pramonės šakoms reikalinga technikos pagalba. Ir greičiausiai, kad šiuolaikinis verslas nebeįsivaizduoja savo ateities be transporterių. Transporteriai – tai įrenginiai, kurie verslininkams padeda didelių krūvių reikalaujančius darbus atlikti per kelias minutes ir nereikalauja didelės priežiūros. Bet vis dėlto, priežiūra, kaip ir bet kokiam įrenginiui, reikalinga.

Patys transporteriai, kaip mechanizmas yra patvarūs, todėl genda labai retai, bet jų sudedamosios dalys reikalauja tam tikrų techninių stebėjimų, kad nedidelė detalė nepridarytų labai didelės bėdos ir dar didesnių nuostolių. Taigi, tam, kad transporteriai dirbtų pilnu pajėgumu, kaskart reikėtų patikrinti, ar tinkamos kokybės transporterio juostos. Kol juostos yra naujos, tol jokių netikėtumų kilti neturėtų, bet, jei transporterio juostos naudojamos itin dažnai ir ilgus metus, verta pradėti rūpintis jų techniniu stebėjimu, ar nėra įplyšimų, įtrūkimų ar kitokių defektų, kurie galėjo atsirasti ilgo juostos eksploatavimo laikotarpio metu.

Suprantama, kad transporterio juostos yra kelių rūšių ir tipų, todėl, kokio ilgaamžiškumo bebūtų juostos, ilgai eksploatuojant jos praranda savo tikrąsias ir technines savybes, todėl bet kuriuo metu, jei nepastebėti tam tikrų juostos defektų, galima ne tik sustabdyti darbus ilgam, bet ir patirti gaminių sugadinimo ar kitų dėl juostos defektų susijusių nuostolių.

 Transporterių juostos rūšys yra šios:

  1. Gali būti, kad ne kartą esate girdėję minint žodžius – Tafloninės juostos.
  2. Kitas variantas transporterio juostos – Vienpusio apgumavimo transporterių juostos.
  3. Konvejerių juostos atsparios karščiui naudojamos ne tik maisto pramonėje.
  4. Juostos su profiliu yra ilgaamžės ir atlaikančios didelius darbinius krūvius.
  5. Juostos korėtu paviršiumi gali būti tam tikrų produktų nusausinimui.
  6. Ūkininkai ar trąšų gamintojai dažniausiai naudoja trąšų poveikiui atsparias juostas.

Galima įvardinti labai daug transporterio juostų rūšių, bet manome, kad tiks jas tik paminėti. Taigi, kitos transporterio juostos: abipusio apgumavimo konvejerių juostos, riebalų ir tepalų poveikiui atsparios juostos, transporterių juostos su šoninėmis sienelėmis ir nešančiais laipteliais, transporterių juostos iš pragumuotų audinių, juostos elevatoriams, PVC ir PU juostos transporteriams, PVC ir PU įvairių profilių transporterių juostos, radiusinės juostos, juostos, skirtos medienos apdirbimo staklėms,  homogeninės juostos, juostos maisto pramonei, plokštelinės transportavimo juostos, vielos tinklo transporterių juostos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *