Skubi diagnostika

Slaugytojams ir pacientams

Paprastai ir lengvai naudojama, Instrumentation Laboratory kraujo dujų tyrimo technologija, leidžia efektyviai ir tiksliai atlikti savalaikį diagnostinį ištyrimą, centrinėje laboratorijoje ar intensyvios terapijos skyriuje. Atskira, daugkartinio naudojimo kasetė ir iQM® (Intelligent Quality Management), IL patentuota, automatinė, realiam laike veikianti kokybės kontrolės sistema automatizuoja kokybės kontrolės procesą bei užtikrina patikimus rezultatus be jokios papildomos priežiūros. Visame pasaulyje naudojama operacinėse, intensyvios terapijos skyriuose, laboratorijose. Tyrimų atlikimas, šiomis sistemomis – tai lankstumo bei patikimumo garantas.

Mūsų GEM® analizatorių šeima matuoja kraujo pH, kraujo dujas, ko-oksimetrijos parametrus, elektrolitus, metabolitus ir kt. parametrus bei gali suteikti išsamią kraujo analizę iš vieno kraujo mėginio. Kartu mes galime rasti kompleksinį, tinkamą sprendimą vienai ligoninei ar visam medicinos paslaugų teikėjų tinklui. Su šia skubios diagnostikos mėginių sistema Jūs ir Jūsų pacientai gauna reikalingus rezultatus vietoje ir laiku, kada jie yra reikalingiausi.

Kad pacientų tyrimų rezultatai būtų patikimi

Intelligent Quality Management (iQM) yra Instrumentation Laboratory patentuota kokybės kontrolės sistema, kuri padeda užtikrinti optimalius tyrimų rezultatus dirbant kraujo dujų analizatoriais GEM Premier 3000, GEM Premier 3500 ir GEM Premier 4000 nepriklausomai nuo paros laiko, vietos ar operatoriaus patirties. Suteikdamas nepertraukiamą kokybės kontrolės procesą su klaidų aptikimu ir koregavimu realiam laike, iQM panaikina tradicinės išorinės kokybės kontrolės poreikį ir užtikrina kokybės kontrolės procesą nutolusiose tyrimų atlikimo vietose.

  • Nepertraukiamai kontroliuojamos visos kraujo dujų analitės, dėka to gaunami rezultatai yra tikslūs bet kuriuo analizatoriaus darbo momentu;

  • Nuolatinė garantija, kad kiekvienas tyrimas atitinka reikliausius kokybės reikalavimus;

  • Nukrypimai nuo normos aptinkami iškart tik jiems atsiradus;

  • Išvengiama išlaidų ir laiko sąnaudų, kurios atsiranda atliekant kokybės kontrolę tradiciniu būdu;

  • Užtikrinamas optimalus kokybės kontrolės grafikų braižymas, nepriklausantis nuo operatoriaus patirties.

Instrumentation Laboratory iQM kokybės kontrolę užtikrinanti programa nepertraukiamai kontroliuojanti skubios diagnostikos tyrimų procesus, garantuoja, kad kokybės standartų būtų laikomasi 24 val. per dieną, 7 dienas per savaitę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *