Poilsines keliones į Bulgariją

Keliones paskutine minute Bulgarija – staigmenų šalis

Poilsines keliones į Bulgarija, į unikalų gamtos kampelį, kuriame nesunkiai galima atrasti gražių bei nebrangių vietų poilsiui. Suprantama, kad kiekvienas keliautojas tikisi tam tikrų įvykių, emocijų ar net papildomo adrenalino kiekio kraujyje. Todėl, vienuolynai, kurie puoselėja natūrinį ūkį, traukia ne vieną turistą, kurie domisi istoriniu paveldu. Tainėra vien tik pažintinės ir varginančios kelionės po Bulgariją. Bulgarija – poilsinės kelionės čia yra pagrindinis vietinių gyventojų pajamų šaltinis, nes turistams siūlomi ne tik istoriniai reginiai, bet ir aktyvus poilsis.

Neaprėpiami Bulgarijos vynuogynai ir Balkanų pusiasalio viršūnė, kurioje gaminamas rožių aliejus, nublanksta prieš vieną vienintelį posakį, kad Bulgarija – garsiosios aiškiaregės Vangos gimtinė. Tai unikalus gamtos kampelis, kuris labiausiai tinkamas poilsiui.

Ar teko vaikščioti 380 kilometrus, besidriekiančiu, natūralaus smėlio pajūriu?

Net 5 mėnesius trunka šiltas sezonas, o vandens temperatūra, nepatikėsite, žemiau 25 laipsnius, nenukrenta. Ar galite sau leisti geriau? Tokioje vietoje sunku atsispirti pagundoms išsimaudyti. Kelionės į Bulgariją – idealus poilsis dviejuose ir garsiausiuose šios šalies kurortuose. Todėl paskutine minute Bulgarija pasiryžusi priimti visus turistus, kurie nori ramesnio, egzotiškesnio ir nešurmulingo poilsio.

Auksinės smiltys, kas tai galėtų būti? Jo ilgis 3,5 kilometrų ir plotis kartais siekia 150 metrų? Taip, tai vienas iš garsiųjų Bulgarijos paplūdimių – Auksinės smiltys, kuriose yra nenutrūkstamas turistų ir poilsiautojų srautas.

Ar girdėjote apie Saulėtą pakrantę Bulgarijoje? Juodojoje jūroje – tai, vienas iš didžiausių ir garsiausių kurortų.

Keliones paskutine minute Bulgarija – šalis, kuri gyva ne tik dieną, bet ir naktį!

Pagalvosite, naktinis gyvenimas tai klubai, diskotekos bei šokiai suaugusiems? Nieko panašaus, jei esate apie 30 metų amžiaus, Auksinėse smiltyse galite apsilankyti bet kokiame klube, kuriame gali atsipalaiduoti ir pailsėti kiekvienas keliones i Bulgarija narys.

Manote, kad Bulgarijos kurortai vengia šeimų? Klystate! Tam tikromis valandomis, ten vyksta teatralizuoti bei muzikiniai pasirodymai, kurie traukia ne tik suaugusius, bet ir mažiau metų turinčius šios nuostabios šalies lankytojus. Kas gali būti smagiau, kaip stebėti savo atžąlą dalyvaujančią muzikiniuose bei vaidinimo kupinuose pasirodymuose? Taip, tai Bulgarija – šalis, kurioje savo vietą poilsiui atranda ne tik suaugusieji, bet ir vaikai.

Poilsinė kelionė – kokia gali būti kelionė, jei Jūsų vaikai nuliūdę, neranda vietos ir nesišypso? Poilsines keliones Bulgarija – pigios keliones ne tik pavieniams turistams, bet ir šeimoms!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *