Kas lemia poilsio kainas viešbutyje

Kas lemia poilsio kainas viešbutyje

Dažnas žmogus, ieškodamas viešbučio savo atostogoms, dėmesį atkreipia  ne tik į interjerą, bet ir į dar vieną dalyką – kainą. Na, o pastarosios gali būti labai įvairios – už nakvynę galite sumokėti ir keliolika eurų, ir pakloti maždaug tūkstantį JAV dolerių. Kas lemia tokius kainų skirtumus? Šį kartą supažindinsime jums su veiksniais.

Žvaigždučių skaičius

Kuo daugiau žvaigždučių, tuo geriau, ko gero, būtent tokia yra ne vieno keliautoji nuomonė, tačiau reikia pabrėžti ir dar vieną dalyką: kuo daugiau žvaigždučių, tuo brangiau. Taigi, kaip jau supratote, nakvynė 4 žvaigždučių viešbutyje tikrai kainuos daugiau nei 2 žvaigždutes turinčiame.

Maitinimo tipas

Maitinimo tipas – tai dar vienas svarbus rodiklis. Paprastai kiekvienas keliautojas gali rinktis bent iš 3 – 4 maitinimo tipų, tačiau, ne paslaptis, kad kuo jis įmantresnis, t.y., kuo daugiau nemokamo maisto bei gėrimų yra siūloma  viešbučio svečiams, tuo brangiau kainuoja viešnagė. Taigi, jei pageidausite tokio maitinimo tipo, kuomet viskas yra  įskaičiuota, iš anksto galite nusiteikti ne tokiai jau ir mažai bendrai viešnagės kainai.

kas lemia

Ypatingos paslaugos

Ne paslaptis ir tai, kad kone kiekvienas viešbutis gali pasiūlyti ne tokį jau ir trumpą sąrašą papildomų paslaugų. Būtent jos ir yra vienas iš tų veiksnių, kurios turi įtakos bendrai viešnagės kainai.  Dera pastebėti, kad tokios daug  žmogiškųjų išteklių ar laiko sąnaudų nereikalaujančios papildomos paslaugos, kaip internetas, kopijavimas, taksi iškvietimas nežymiai padidina bendrą nakvynės kainą, tačiau tuo atveju, jei panorėsite pažaisti boulingą ar tenisą, praleisti keletą valandų pirtyje ar treniruoklių salėje, bendra viešnagės suma bus tikrai didesnė neįprasta.

Sezoniškumas

Nedera pamiršti ir sezoniškumo – pastarasis yra ir dar vienas veiksnys, kuris padidina viešnagių viešbutyje kainą. Ko gero, jau senokai pastebėjote, kad didelėje dalyje viešbučių nakvynės kaina vasaros ar švenčių metu yra gerokai didesnė.

 

Vieta

Kainą padidinti gali ir vieta, kurioje yra įsikūręs viešbutis. Štai pavyzdžiui, viešbučiai Druskininkuose ar Palangoje gali kainuoti kur kas brangiau nei viešbučiai Mažeikiuose ar Utenoje.

Taigi, jau sužinojome, kokie yra pagrindiniai veiksniai, nuo kurių priklausys, kiekis teks sumokėti už viešnagę viešbutyje. O dabar, belieka tik pateikti keletą su tuo susijusių apibendrinimų. Visų pirma,. Svarbu atkreipti dėmes į tai, kad varijuodami šiais veiksniais, galite rasti nakvynę už ypač patrauklią kainą; o antra – kai yra tiek daug veiksnių, lemiančių kainas, galima daryti išvadą, kad yra nakvynė viešbutyje yra prieinama kiekvienam keliautojai.

Poilsis ir savaitgalis Druskininkuose pigiau, kodėl gi nepraleidus smagaus savaitgalio šiame nuostabiame mieste, juk gera savijauta kainuoja daugiau, nei viešbučio ar svečių namuose rezervuotas kambarys. O jei pailsėti nusprendėte su draugų grupe, kurių daugiau nei 5, tokiu atveju siūloma pigi mikroautobusu nuoma. Šios paslaugos dėka visa grupe pasieksite Druskininkus ir visi kartu galėsite smagiai leisti laiką pačios kelionės metu. Mikroautobusų nuoma – tai ko reikia didesnei keliautojų grupei.

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *