Apie mus

Kompanija Instrumentation Laboratory

Apie kompaniją Instrumentation Laboratory

Instrumentation Laboratory buvo įkurta daugiau nei prieš 50 metų Bedforde, Masačiusetso valstijoje, Amerikoje. Instrumentation Laboratory garsėja operacijomis visame pasaulyje. Mūsų kompanija yra tarptautinės korporacijos dalis, kuri užsiima medicininiais tyrimais, medicininių prietaisų prekyba ir dirba aukščiausios kokybės diagnostikos sektoriuje. Todėl aukščiausiois klasės pasaulio medicinos profesionalams galime pasiūlyti labiausiai ištobulintus įrankius kokybės sveikatos apsaugos sferoje gerinimui. Mūsų įrankiai – Jūsų tobuli darbai.

Instrumentatios Laboratory – lyderis klinikinių diagnostinių sistemų kraujo elektrolitų analizei bei klinikinei chemijai ir kraujo krešėjimui. Savo darbinės praktikos metu ši įmonė padarė begales atradimų, kurie iki šiol pasitarnauja tiek gydytojams, tiek ir pacientams. Pavyzdžiui, centrifūginis analizatorius, kietos būsenos kameros skystiems mėginiams matuoti, co-oksimetriją ir daugelis kitų atradimų, kurie, medicinoje padeda abiems šalims. Mūsų kompanija turi daugiau nei vieną šimtą užpatentuotų darbų bei atradimų, kuri ženkliai pasitarnauja medicinai žengiant į priekį. Kompanija Instrumentation Laboratory bendradarbiauja su pačiais geriausiais ir garsiausiais partneriais pasale, joje dirba patys talentingiausi mokslininkai, kad ateityje, mediciną padaryti dar labiau pažangesne su pačiais tobulinusiais produktais.

Instrumentation Laboratory dirba ne tik Lietuvoje

Instrumentation Laboratory yra atstovaujama ir Baltijos šalyse. Dukterinė įmonė UAB “Instrumentation Laboratory (Lietuva) B.I.”, buvo įkurta 1992 m. Komercinės patalpos randasi Kaune ir nuo pat įmonės įsteigimo momento, bendravimas su pacientais vyksta aukščiausiame lygmenije ir nesvarbu, pokalbis prieš pardavimą ar po. Jei mus pasirinko didžiausios ligoninės, mokslinių tyrimų centrai, didžiausios farmacinės įmonės bei populiariausios pirminės sveikatos priežiūros laboratorijos Baltijos šalyse reiškia, kad mes atitinkame visus aukščiausios produktų kokybės standartus.

Šiuo metu UAB “Instrumentation Laboratory (Lietuva) B.I.” yra pati moderniausia ir dinamiškai besivystanti įmonė, kurią gerai pažysta ir teigiamai vertina ir partneriai Baltijos šalyse. Nes ši kompanija daro ilgalaikes investicijas į savo darbuotojų kvalifikacijos įtvirtinimą bei kėlimą, taip pat tvirtina ir santykius su pacientais ir tobulina techninio palaikymo bazes. Atnaujintos logistinės sistemos buvo įvertintos labai teigiamai, todėl niekas netrukdo sėkmingai vystytis ir atlikti darbus savo partnerių bei pacientų labui.

Aljanso CH Werfen ir Beckman Coulter Inc. strategijos dėka, UAB “Instrumentation Laboratory (Lietuva) B.I.” Baltijos šalių rinkoms gali pasiūlyti Beckan Coulter produktus, garsiausias prietaisų sistemas, kurios palengvina mokslinių bei klinikinių diagnostinių centrų darbą. Beckman Coulter produktai leidžia kovoti su ligomis visais įsivaizduojamais etapais. Pradedant nuo mokslinių tyrimų atlikimo iki medicininių diagnostinių tyrimų, kurie dideliu tikslumu identifikuoja paciento liga ir padeda efektyviai ją gydyti.

Mes atėjome, kad ne tik padėtume pacientams, bet ir palengvintume medicinos specialistų darbą.

One thought on “Apie mus

  1. Pingback: Nemokami blog’ai | Pigios kelionės, keltų ir lėktuvų bilietu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *